Doviz.com: Kur, Altın, Kripto Para, Borsa APK Download – for Noktacom Medya AS

real cricket pc

Doviz.com – Altın, Borsa APK is a free app listed in Finance Apps. It is very easy to install Doviz.com – Altın, Borsa a

Piyasaları takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Doviz.com’un resmi uygulaması ile en güncel haberler, kripto para, döviz, altın, emtia ve borsa verileri anında cebinde!

‌• Takip Listem ile istediğin döviz kurları, kripto para, altın ve hisse senetleriyle kendi listeni oluşturup, senin için sunduğumuz listeleri takip ederek önemli bütün finans verilerini aynı ekranda görüntüle.
‌• Takip listene dair sana özel fiyat değişim bildirimleri ile piyasa hareketlerinden ilk sen haberdar ol.
• Satışta olan altın türleri ile döviz kurlarının serbest piyasa ve banka alım satım fiyatlarını anlık olarak öğren; popüler kripto paraları ve borsada işlem gören bütün endeks ve hisse senetlerini günlük, haftalık ve yıllık değişim grafikleriyle takip et.
• En güncel piyasa haberlerine ve analizlerine anında ulaş, anlık bildirimler sayesinde piyasalardaki en önemli gelişmeleri ilk sen öğren.
• Döviz çevirici ile 70’ten fazla döviz kurunu, altın çeşitlerini ve kripto paraları birbirleriyle karşılaştır.
• Alarm kurma özelliği ile ilgilendiğin kur, altın, parite, kripto para ve diğer tüm veriler, istediğin değere ulaştığı anda ilk sen öğren.
• Hesaplama araçları ile kredi, mevduat faizi, MTV ve gelir vergisi hesaplamalarını yap.
• Günlük, haftalık ve aylık ekonomik takvim verilerini gerçek zamanlı takip et.

Güncel döviz, kripto para, altın, borsa, emtia, parite verilerini takip etmeye başlamak için Doviz.com’ın resmi uygulamasını hemen indir!

Yasal Uyarı: Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.S. tarafından sağlanmaktadır.

Download APK(v6.4.24)

This article comes from the Internet and does not representreal cricket 22Position, please indicate the source for reprinting:https://www.u2page.com/4094/doviz-com-kur-altin-kripto-para-borsa-apk-download-for-noktacom-medya-as/

cricket11 apk